Puan Sistemi Nedir?

Puan sistemi sitemizde bulunduğunuz aktiviteye göre sadece oyunkayit.net’da geçerli olan özel puanlar kazanabileceğiniz bir uygulamadır. Sayfanın sağ üst kısmında yer alan “Puanlarım” bağlantısından puan kontrol panelinize ulaşabilirsiniz.

Puan Sistemi Klavuzu

Puan Sistemi Nasıl Çalışır?

Puan sisteminde her kayıtlı kullanıcı sitemizdeki gizli puan görsellerini yakalayarak farklı miktarlarda puanlar kazanabilir. Gizli görseller sadece oyun tanıtım sayfalarımızda “rastgele” olarak yayınlanmaktadır. Tanıtım sayfalarında puan görsellerini göremiyorsanız hesabınızdan çıkış yaparak tekrar üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Puan Sistemi Klavuzu Puan Sistemi Klavuzu

Puanlar Ne İşe Yarar ve Nasıl Kullanılır?

Kazanılan bu puanlar aktif olan özel etkinliklerde kullanılarak promo kod ve hediyelere dönüştürebilir. Yeteri kadar puan topladığınızda aktif olan etkinlikte karşınıza çıkan “Adil Kullanım Kalkanı”ndan puanınızı bozdurabilir ve o etkinlik için kullanabilirsiniz. Puan kullandıktan sonra “Promo Kod Al” butonuna bastığınızda promo kodunuz ekrana yazdırılacaktır.

Puan Sistemi Klavuzu Puan Sistemi Klavuzu

Adil Kullanım Kalkanı Nedir?

Adil Kullanım Kalkanı sitemizde yaptığımız etkinliklerin suistimal edilmesini engellemek ve daha fazla takipçimizin etkinliklerimizden faydalanabilmesini sağlamak için geliştirdiğimiz bir uygulamadır. Bu uygulamanın kullanıldığı etkinliklerde herhangi bir oyundan promo kod aldıktan sonra farklı bir oyundan promo kod almak istediğinizde “Adil Kullanım Kalkanı” ile karşılaşırsınız. Tek seferde çok sayıda oyundan kod alınmasını engellemek için yaptığımız bu uygulamada karşınıza 2 farklı seçenek çıkacaktır: “Süre” ve “Puan”

Süre:
Uyarı mesajında karşınıza çıkan sürenin dolmasını bekleyerek yeni kod alabilirsiniz

Puan:
Belirtilen puanı toplayarak o etkinlik için kullanabilir ve sürenin dolmasını beklemeden yeni kod alabilirsiniz.